KONST / Litografier / Färglitografi 14775109
nr 1477 5109
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 335/360. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 75x83 cm. Signerad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:13:02
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr